Pazartesi
Parçalı Bulutlu
15°C | 20°C
Salı
Parçalı Bulutlu
16°C | 23°C
Çarşamba
Az Bulutlu
17°C | 26°C

Toplu Sözleşmeye Davullu Zurnalı Kutlama

Sizin Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında süren Toplu Sözleşme Görüşmeleri mutlu sonla bitti. 116 işçiyi kapsayan görüşmelerde belediye emekçilerine sosyal haklarla birlikte yüzde 12 oranında zam yapıldı.

Toplu Sözleşmeye Davullu Zurnalı Kutlama

Sizin Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında süren Toplu Sözleşme Görüşmeleri mutlu sonla bitti. 116 işçiyi kapsayan görüşmelerde belediye emekçilerine sosyal haklarla birlikte yüzde 12 oranında zam yapıldı. Bir ay içinde tamamlanan görüşmelerde taraflar arasında herhangi bir sorun yaşanmadı. Toplu Sözleşme Görüşmelerinin anlaşmayla tamamlanması davullu zurnalı kutlamalara sahne oldu.

Sizin Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde Belediye Başkan Yardımcıları yanı sıra daire müdür ve amirleriyle birlikte işçilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Ad SOYAD, “Marifet, İltifata Tabidir” diyerek, ilçede yapılan hizmet ve yatırımlarda personelin büyük katkısı olduğunu bildirdi.  Ad SOYAD, “Her Daim yanınızdayız” diye hitap ettiği işçilere, aldıkları zam oranının da “Ananızın Ak Sütü Gibi Helal Olsun” dedi.

Halaylar ve oyun havaları ile renklenen kutlamalarda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı, bütün maddeler üzerinde anlaşma sağlandığını vurgulayarak, belediye bütçesini zorlamak pahasına cömert davranan Belediye Başkanı Ad SOYAD’a teşekkür etti.

Copyrigt © 2019 Arakli.gen.tr Tüm Hakkalrı Saklıdır ®